Profil firmy

Firma Konvers od kilku lat jest wiodącym producentem i dystrybutorem geosyntetyków używanych w inżynierii lądowej i komunikacyjnej. Do chwili obecnej naszą sprzedaż liczymy w milionach metrów. Zaopatrujemy większość polskich firm wykonawczych oraz inwestorów a także wysyłamy nasze produkty na rynki zagraniczne. Zespół nasz składa się z doświadczonych handlowców, inżynierów z branży budownictwa drogowego. Służymy pełną pomocą i doradztwem w zastosowaniu naszych materiałów. Posiadamy wszelkie aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty potrzebne do sprzedaży naszych produktów. Jakość naszych wyrobów jest pod stałą kontrolą Instytutu für textile Bau-und Umwelt-technik GmbH w Greven w Niemczech.

Od czerwca 2008 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski materiałów firmy COLBOND. Tym samym rozszerzyliśmy nasz asortyment o takie produkty jak: siatki do gruntu, maty antyerozycyjne, maty do drenażu. Nawiązując współpracę z firmą Colbond udowodniliśmy, że stawiamy na jakość.

Firma Colbond od 50 lat dostarcza,w oparciu o technologię polimerową, szeroką paletę geosyntetycznych materiałów mających zastosowanie w budownictwie inżynieryjnym i w drogownictwie. Program produkcji zawiera rodzinę produktów Enkamat, Enkagrid, Enkadrain, Colbonddrian oraz Armater. Wyroby Colbond są produkowane zgodnie z wymaganiami systemu jakości ISO 9001, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez Loid’s Quality Assurance Limited.

W październiku 2009 swoją gamę poszerzamy o geosyntetyki francuskiej firmy TEXINOV, której to, jesteśmy wyłącznym reprezentantem na terenie Polski. Texinov to producent geosiatek, geotkanin, geokompozytów i siatek antyerozyjnych, wykonanych z wysoko wytrzymałościowych kabli poliestrowych, polipropylenowych, poliwinyloalkoholowych oraz aramidowych wykorzystywanych w budownictwie i inżynierii lądowej. Obecnie materiały Texinov i Colbond wykorzystywane są przy budowach odcinków autostrad A1, A2, A4 oraz dróg ekspresowych.

konvers firma konvers firma konvers firma